Garrett Ace 400i

Garrett Ace 400i

Garrett Ace 400i

 • Kod produktu: Garrett Ace 400i
 • Dostępność: Na zamówienie
 • 2.049,00złDoczekaliśmy się! Legendarny Euro Ace został zastąpiony przez wykrywacz metali Garrett Ace 400i. Globalne zmiany, zgodnie z oczekiwaniami, nie nastąpiły, ale, że urządzenie stało się lepsze, jest faktem. Chociaż czysto wizualnie, w rzeczywistości nie zmieniło się to w żaden sposób. Poniżej postaram się rozważyć punkty i zmiany, jakie przeszedł flagowy model serii ACE. Warto również powiedzieć, że niektóre ważne elementy wykrywacza metalu pozostały takie same. Na przykład cewka eliptyczna DD PROformance 8,5"x11". Według konstruktorów urządzenia cewka ta okazała się na tyle udana, że zdecydowano się na jej zastosowanie w nowym detektorze.

 

kupić Garrett Ace 400i tanio

 

Zmiany wizualne.

Zmiany dotyczyły żerdzi teleskopowej. Teraz urządzenie wyposażone jest w żerdzie z zaciskami dokręcanymi takimi, jak w droższych profesjonalnych wykrywaczach metali. Dzięki temu żerdzie są bezpiecznie zamocowane bez luzów.

 

Zmiany techniczne i zmiany w oprogramowaniu.

 1. Zwiększono częstotliwość pracy urządzenia. Jeśli wcześniej częstotliwość robocza wynosiła 8,25 kHz, tak teraz jest to 10 kHz. Wpłynęło to bezpośrednio na głębokość wykrywania średnich i małych obiektów.
 2. Dodano opcję przesunięcia częstotliwości. Teraz możesz odłączyć się od kolegi znajdującego się w pobliżu i zakłócającego wykrywacz metali, lub zwiększając częstotliwość, uzyskać niewielki wzrost głębokości dla małych obiektów.
 3. Pojawiła się opcja „Digital Target ID”. Oznacza to, że teraz wyświetlacz pokazuje przewodzenie nie tylko za pomocą segmentów, ale także w postaci cyfrowej od 1 do 99. Czyli tak samo jak w droższych modelach serii AT.
 4. Dodano dodatkowy segment dyskryminacji żelaza.
 5. Dodano funkcję „IronAudio”, aby poprawić celowanie i odróżnić kapsle i „kluczyki” (zawleczki) na wieczkach puszek piwa od złotych przedmiotów. Nawiasem mówiąc, funkcja ta jest z powodzeniem stosowana w profesjonalnych wykrywaczach metali firmy Garrett, takich jak AT Pro и AT Gold.
 6. Standardowe wyposażenie detektora uległo zmianie. Teraz w zestawie znajdują się słuchawki z regulacją głośności, osłona cewki i osłona jednostki sterującej.
 

Garrett Ace 400i na stanie w sklepie

 

Moim zdaniem wykrywacz metali Garrett Ace 400i jest odpowiedni zarówno dla początkujących poszukiwaczy skarbów, jak i zaawansowanych kopaczy. Doskonała wydajność wyszukiwania, łatwość obsługi oraz doskonała jakość za stosunkowo niską cenę sprawiają, że ten wykrywacz jest najlepszy w swoim przedziale cenowym.

 

Garrett Ace 400i na stanie

 


W zestawie:

 • Wykrywacz metali.
 • Instrukcja obsługi po polsku, dowód zakupu i karta gwarancyjna.
 • Słuchawki Garrett Clear Sound z przewodem spiralnym.
 • Baterie AA x 4
 • Osłonę cewki
 • Osłona elektroniki

Gwarancja:

 • 24 miesiące

Wyprodukowano w:

USA

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
    Zły           Dobry