Garrett AT Pro

Garrett AT Pro

Garrett AT Pro

 • Kod produktu: Garrett AT Pro
 • Dostępność: Brak w magazynie
 • 3.599,00zł


Wykrywacz metali Garrett AT Pro

Garrett At Pro to pierwszy na świecie amfibijny wykrywacz metali. Oczywiście dziwne, że pomyśleli o tym dopiero 80 lat po rozpoczęciu seryjnej produkcji detektorów. Firma Garrett od zawsze wyróżniała się swoim innowacyjnym podejściem w produkcji wykrywaczy metalu, i teraz nie rozczarowała swoich wielbicieli! Jak można się spodziewać po firmie Garrett, wykrywacz metalu jest doskonały. Idealnie wyważony do gruntu, lekki i kompaktowy, świetnie czuje się w wodzie, łatwo pokonując opór cieczy. Bardzo pozytywne wrażenia po nieporęcznych Minelab CTX 3030.

 

kupić Garrett At Pro tanio

 

Sterowanie.

Panel kontrolny AT-PRO jest prosty i intuicyjny. Dobrze, że Garrett zdecydował się zrealizować ten panel w tradycji serii ACE. Po pierwsze: starzy miłośnicy tej marki po prostu przestawią się na bardziej zaawansowany model, a po drugie: początkujący nie będą mieli żadnych pytań przy korzystaniu z niego i sterowaniu nim. Wszystkie przyciski są wygodnie obsługiwane za pomocą kciuka. Wyświetlacz jednostki sterującej jest intuicyjny i czytelny, jednym słowem – Garrett, co jeszcze można dodać? ))

 

Garrett At Pro kupić w sklepie

 

Zalety.

Cała konstrukcja wykrywacza metalu jest od dziesięcioleci umieszczana na sprawdzonej żerdzi w kształcie litery S. Chciałbym dodać, że jednostka sterująca wykrywacza metali jest uszczelniona tylko wtedy, gdy jest zanurzona na głębokości do 3 m. Pod warunkiem, że ruchome połączenia zostaną pokryte silikonem „nurkowym”. Nie zanurzaj w wodzie również urządzenia nagrzanego bezpośrednim światłem słonecznym, gdyż może to spowodować, że urządzenie zacznie przepuszczać wodę.

Komora baterii jest wyposażona w boks, który z kolei musi być zabezpieczony silikonem „nurkowym”, aby zapobiec wyciekom.

 

Garrett At Pro na stanie w sklepie

 

Garrett At Pro wykorzystuje jedną z najlepszych cewek DD firmy Garrett. Połączenie eliptycznego kształtu i technologii DD pozwala czuć się pewnie nawet na bardzo zaśmieconych obszarach plaży. Ponadto wykrywacz metali zachowuje się bardzo pewnie w słonej wodzie, wykluczając fałszywe alarmy w słonej wodzie i ziemi. Oczywiście w tym przypadku w pogoni za głębokością nie należy „podnosić” ustawień do maksimum, gdyż wykrywacz będzie niestabilny. Oczywiście, jeśli pracujesz na miejskich plażach pełnych metalu, zaśmieconych przez człowieka, a Twój budżet Ci na to pozwala, to możesz skorzystać z XP Deus. Ale o tym szczegółowo napiszę w innym artykule. Dzięki At Pro możesz odkrywać 99% polskich plaż, bez utraty jakości swoich znalezisk.

Razem z wykrywaczem metali At Pro polecam użycie sita. Idealnie sprawdza się na gliniastych i zamulonych plażach Polski.

Udanych poszukiwań na plaży i złotych pierścieni na sicie!

 

Garrett At Pro na stanie

 


W zestawie:

 • Wykrywacz metali.
 • Instrukcje obsługi po polsku, dowód zakupu i kartę gwarancyjną.
 • Baterie AA x 4
 • Słuchawki Garrett MS-2
 • Wodoszczelny do 3 metrów !

Dodatkowo akcesoria, które nie występują w zestawie fabrycznym:

 • Osłona cewki
 • Czapka Garrett
 • Torba na znaleziska Garrett
 • Plecak do wykrywacza Garrett

Gwarancja:

 • 24 miesiące

Wyprodukowano w:

USA

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
    Zły           Dobry