Garrett AT Gold

Garrett AT Gold

Garrett AT Gold

  • Kod produktu: Garrett AT Gold
  • Dostępność: Brak w magazynie
  • 3.799,00zł


Amfibijny wykrywacz metali Garrett AT Gold.

 

Wykrywacz metali Garrett AT Gold

Garrett AT Gold na stanie w sklepie

 

Model ten pojawił się na rynku od dawna i od tamtej pory zdobywa zaufanie poszukiwaczy złota, do których jest „dopasowany”. Dzięki temu wykrywaczowi możesz bezpiecznie szukać metali szlachetnych, w tym biżuterii i rodzimego złota. Model różni się od innych modeli w swoim przedziale cenowym absolutną wodoodpornością oraz możliwością poszukiwań pod wodą przy pełnym zanurzeniu urządzenia do 3 metrów. Dla tych, którzy zdecydują się na zakup Garrett AT Gold urządzenie będzie doskonałym pomocnikiem podczas pracy w deszczu, śniegu i na plaży w poszukiwaniu złota, monet i zabytkowych artefaktów.

 

Garrett AT Gold na raty

 

Cechy technologiczne.

Działanie tego wykrywacza metali zrozumie każdy zarówno początkujący, jak i profesjonalista z doświadczeniem. Model At Gold jest wyposażony w szybki procesor. Natychmiast przetwarza sygnał od celu i umożliwia regulację częstotliwości roboczej. Urządzenie ma doskonałe parametry dyskryminacyjne i świetnie sprawdza się na trudnym lub zaśmieconym terenie. Osobno warto wspomnieć o „oknie strojenia do gruntu”, które rozszerza parametry wyważania i zmniejsza liczbę fałszywych alarmów. Analizator graficzny ma już 20 segmentów i maksymalny zakres wartości przewodności metalu VDI. Model ma zarówno wbudowane programy wyszukiwania, jak i konfigurowalne opcje. Cewka wykrywacza metali At Gold to mała wodoodporna DD PROformance 5x8 ”(opcjonalnie z większą cewką). Ten rozmiar jest najlepszy do wyszukiwania małych przedmiotów, takich jak biżuteria na plaży lub rodzime złoto. Wbudowany Pinpoint ułatwia znajdowanie monet i drobnych znalezisk. W skali graficznej z rozszerzonym zakresem metali istnieje wyraźne rozróżnienie między metalami żelaznymi i nieżelaznymi.

 

Garrett AT Gold dostępny od ręki

 

Wygląd i konstrukcja.

Garrett AT Gold jest typowym przedstawicielem trzech żerdziowych wykrywaczy. Żerdzie są połączone ze sobą za pomocą zatrzasków i zacisków dokręcanych. Ostatni element mocujący to nowy dodatek do rodziny Garrett, który zapobiega luzom. Dzięki specjalnemu plastikowi zarówno korpus, jak i cewka są odporne na wstrząsy i zużycie. Szczelna obudowa i możliwość nurkowania sprawia, że ta amfibia jest jednym z liderów w tej klasie wykrywaczy metali. Ale do pełnego zanurzenia musisz dodatkowo kupić specjalne uszczelnione słuchawki.

 

Garrett AT Gold kup tanio

 


W zestawie:

  • Wykrywacz metali Garret AT Pro Gold z cewką 5x8 cali DD.
  • Instrukcje obsługi po polsku, dowód zakupu i kartę gwarancyjną.
  • Słuchawki Garrett Master Sound Headphones.
  • Baterie AA x 4

Gwarancja:

  • 24 miesiące

Wyprodukowano w:

USA

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
    Zły           Dobry