Garrett Ace 200i

Garrett Ace 200i

Garrett Ace 200i

  • Kod produktu: Garrett Ace 200i
  • Dostępność: Na stanie
  • 999,00złOpinia i charakterystyka wykrywacza metali Garrett ACE 200i

Moim zdaniem to jeden z najlepszych wykrywaczy metali dla początkujących. Zasadniczo jest to zaktualizowany Garrett Ace 150, ale z istotnymi ulepszeniami, zarówno mechanicznymi, jak i elektronicznymi.

 

kupić Garrett Ace 200i tanio

 

Zalety ACE 200i.

Wykrywacz metali, który posiada wszystkie niezbędne cechy do przeprowadzenia pełnoprawnego wyszukiwania. Umożliwia wykrywanie zarówno małych srebrnych i miedzianych monet (denarów, półgroszy, szelągów), jak i większych (miedzianych groszy, srebrnych talarów). Doskonale nadaje się do poszukiwań „na wojnie”. Istotne różnice w stosunku do poprzedniego modelu obejmują obecność VDI (cyfrowej identyfikacji celu) oraz wzmocnioną żerdź z niezawodnymi zaciskami dokręcanymi, które wykluczają luz.

 

Garrett Ace 200i kupić w sklepie

 

Panel sterowania.

Jeśli chodzi o panel sterowania, to nie uległ on żadnym zmianom. Wszystko jest wygodne, jak w poprzedniku Garrett ACE 150 . Trzy guziki i nic więcej. Przycisk „ZASILANIE” odpowiada za włączanie i wyłączanie wykrywacza, przycisk „CZUŁOŚĆ” za zwiększanie lub zmniejszanie czułości (głębokości detekcji), przycisk „TRYB” za przełączanie trybów wyszukiwania.

 

Garrett Ace 200i na stanie w sklepie

 

Wbudowane tryby wyszukiwania.

W sumie wykrywacz metali ma trzy tryby wyszukiwania.

Przyjrzyjmy się bliżej każdemu z nich.

  • Tryb ZERO-DISC jest przeznaczony do wyszukiwania celów, zarówno żelaznych, jak i szlachetnych metali. Ponadto tryb ten, ze względu na dużą zawartość informacji (wykrywanie zarówno kolorowych, jak i czarnych celów), może być używany do zwiadu.
  • Moim zdaniem tryb „JEWELRY” najlepiej nadaje się do poszukiwania monet i innych artefaktów ze szlachetnych metali. Dobrze wyklucza sygnały z „żelaznych celów” i pozwala skoncentrować się na znalezieniu potrzebnych nam „szlachetnych” celów.
  • Uważam, że tryb „COINS” w naszych realiach jest bezużyteczny, a nawet szkodliwy. Faktem jest, że Garrett to urządzenie amerykańskie, a program COINS powstał w oparciu o amerykańskie specyfiki wyszukiwania. To znaczy po to, aby szukać monet wykonanych ze szlachetnych metali wielkości co najmniej 1 centa (jak współczesne 2 grosze). W związku z tym ten tryb nie nadaje się do wyszukiwania w Polsce, przy naszej ogromnej różnorodności monet o rozmiarze mniejszym niż dwa współczesne grosze. W tym celu tryb „JEWERLY” wykonuje doskonałą robotę. Poza tym wykrywacz ten wyposażony jest teraz w cyfrowy identyfikator celu, co znaczy, że widzimy w „transmisji na żywo” konduktywność obiektu, który znajduje się aktualnie pod cewką.
 

Garrett Ace 200i na stanie

 


W zestawie:

  • Wykrywacz metali Garrett Ace 200i.
  • Instrukcja obsługi po polsku, dowód zakupu i karta gwarancyjna.
  • Baterie AA x 4

Gwarancja:

  • 24 miesiące

Wyprodukowano w:

USA

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
    Zły           Dobry