Garrett Ace 150

Garrett Ace 150

Garrett Ace 150

  • Kod produktu: Garrett Ace 150
  • Dostępność: Na stanie
  • 919,00zł


 

Przede wszystkim chcę powiedzieć, że Garrett Ace 150 to najlepszy budżetowy wykrywacz metali (stan na początek 2016 r.). Ma świetne połączenie niskiej ceny i dość dobrych początkowych charaktyrystyk wyszukiwania. Jest bardzo lekkim wykrywaczem metali. To bardzo ważne w przypadku poszukiwań trwających w ciągu dnia, gdzie pojawia się czynnik zmęczenia lub dodatkowego obciążenia stawów. Ponadto ze względu na swoją niewielką wagę nawet dziecko będzie w stanie z niego skorzystać. Wielu rodziców, poszukiwaczy skarbów, kupuje taką zabawkę swoim dzieciom z nadzieją wprowadzenia ich w ciekawe i pouczające hobby.

 

kupić Garrett Ace 150 tanio

 

Garrett 150 jest bardzo łatwy w obsłudze. Składa się ze składanej żerdzi, bloku i cewki. Można go zmontować lub zdemontować w ciągu kilku sekund. Po rozmontowaniu jest bardzo kompaktowy i swobodnie mieści się w małej torbie lub plecaku.

Kontrola.

Panel sterowania i menu wykrywacza metali są również bardzo łatwe do zrozumienia. Panel zawiera przycisk do włączania i wyłączania urządzenia, przycisk do regulacji poziomu czułości oraz przycisk do przełączania programów. Istnieją tylko trzy programy wyszukiwania, co znacznie upraszcza opanowanie i późniejszą pracę z ACE 150. Szczerze mówiąc, budowa i działanie następnego w ofercie Garrett Ace 250 nie różni się zbytnio od modelu, który opisuję.

 

Garrett Ace 150 kupić w sklepie

 

Pierwszy program pozwala na pracę wykrywacza metali w trybie „Wszystkie metale”, czyli zobaczysz zarówno metale żelazne (żelazo), jak i szlachetne (aluminium, złoto, miedź itp.). Drugi program „Biżuteria” pozwala na wyłączenie metali żelaznych i kopanie tylko metali szlachetnych. Niestety ten program nie działa przy dużych, zardzewiałych kawałkach żelaza (każdy wykrywacz metalu będzie na nie reagował jak na metale szlachetne). Chociaż z czasem można się do tego przyzwyczaić i zacząć, po odcieniach dźwięku lub sile sygnału (jeśli sygnał nie znika po podniesieniu cewki 30-50 centymetrów nad ziemią, to znaczy ze na 99% w ziemi leży cel z żelaza), rozpoznawać, co mamy pod cewką. Trzeci program „Monety” przeznaczony jest dla dużych monet miedzianych lub srebrnych (amerykańskich), dlatego nie polecam go używać, chyba że Twoim celem jest wyłącznie cesarska miedź lub srebro. W przeciwnym razie możesz przegapić drogie monety z XIV-XVII wieku.

 

Garrett Ace 150 na stanie w sklepie

 

Zalety.

Osobno chciałbym powiedzieć o bilansie gleby. W Garretcie ACE 150 jest wgrany fabrycznie, to znaczy nie można go regulować ręcznie. Jak również i w bardziej zaawansowanych modelach takich jak Garrett Ace 400i.

Polecam wykrywacz metali Garrett Ace 150 początkującym poszukiwaczom skarbów, dzieciom, a także jako urządzenie weekendowe.

 

Garrett Ace 150 na stanie

 


W zestawie:

  • Wykrywacz metali.
  • Instrukcja obsługi po polsku, dowód zakupu i karta gwarancyjna.
  • Baterie AA x 4

Dodatkowo akcesoria, które nie występują w zestawie fabrycznym:

  • Plecak Garrett

Gwarancja:

  • 24 miesiące

Wyprodukowano w:

USA

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
    Zły           Dobry