XP Deus II

XP Deus II

XP Deus II

  • Kod produktu: XP Deus II
  • Dostępność: Na stanie
  • 7.849,00zł


 

12 lat po premierze pierwszego na świecie bezprzewodowego wykrywacza metali XP Deus, firma Xplorer wyprodukowała wykrywacz metali XP Deus II. I to nie jest zaktualizowana wersja starego Deusa, to zupełnie nowy wieloczęstotliwościowy wykrywacz metali. Działa na zupełnie nowej unikalnej technologii FMF - FAST MULTI FREQUENCY. Do tego momentu wieloczęstotliwościowe detektory metali były znacznie wolniejsze niż jednoczęstotliwościowe ze względu na fakt, że procesor nie był w stanie poradzić sobie z liczbą operacji, które musiał wykonać w tym samym czasie. Minelab Equnox który pojawił się w 2017 roku, zmienił sytuacje, ale niestety nie był to w całości bezprzewodowy wykrywacz metali. Teraz, z okazji swojej 30 rocznicy, Xplorer wypuścił XP Deus 2, który łączy wygodę i łatwość technologii bezprzewodowej oraz głębokość ze stabilnością nowej szybkiej technologii wieloczęstotliwościowej w trudnym terenie.

 

kupić Deus 2 tanio

 

Zalety.


Wieloczęstotliwościowy (49 częstotliwości), wodoszczelny do 20 metrów (IP68), lekki (800 gramów), wykrywacz metalu z odporną na wstrząsy jednostką sterującą z możliwością wyboru jednej z trzech cewek (22 cm, 28 cm i 34x28 cm) oraz wybór czterech dostępnych opcji słuchawek (w tym kilka podwodnych). To naprawdę możliwe! Teraz bardziej szczegółowo. Teraz to w pełni wieloczęstotliwościowe urządzenie, które może działać na wszystkich częstotliwościach jednocześnie lub masz możliwość niezależnego wyboru dowolnej z 49 częstotliwości, które Ci odpowiadają, od 4 kHz do 45 kHz. Żaden z istniejących wykrywaczy metali nie jest do tego zdolny. Do wyboru są 24 programy: 12 zainstalowanych i 12 zdefiniowanych przez użytkownika. Teraz niesprzyjające warunki zewnętrzne takie jak: piasek, plaże morskie, gleby górskie i gleby sztucznie zanieczyszczone nie będą miały wpływu na pracę wykrywacza. Dodatkowo dzięki zastosowanej technologii eliminowany jest wpływ wilgoci w glebie oraz „gorących kamieni”. Warto zauważyć, że Deus II jest urządzeniem wszechstronnym, na każdą pogodę. Możesz bezpiecznie z nim pracować w każdą pogodę, a także w wodzie, w tym na morzu. Sama jednostka sterująca jest umieszczona we wzmocnionej, wodoodpornej obudowie odpornej na wstrząsy (IP68).

 

XP Deus 2 kupić w sklepie


Do wyboru są cztery opcje słuchawek: Najtańszy wariant — słuchawki bezprzewodowe WSA II przeznaczone tylko do noszenia na uszach i wyposażone w regulację głośności. Standardową opcją są słuchawki bezprzewodowe WS6, przeznaczone do noszenia na uszach lub montażu na wykrywaczu metali. Posiadają dodatkowe opcjie oprócz regulacji głośności. WSA II LX jest taki sam jak pierwszy tani model, tylko wygodniejszy. Ostatnia opcja to specjalne przewodowe słuchawki podwodne BHO1, stworzone przy użyciu specjalnej technologii, które wykorzystując miliony wibracji o różnej mocy, przekazują dźwięk bez zbędnych szumów i zniekształceń bezpośrednio do ucha wewnętrznego.

 

XP Deus 2 na stanie w sklepie


Odzielnie warto wyróznić nowe cewki wieloczęstotliwościowe stworzone na bazie sprawdzonych cewek X35, które niestety są niekompatybilne z poprzednim modelem Deus. Cewki działają na częstotliwościach od 4 do 45 kHz w trybie multi lub mono, zgodnie z wyborem użytkownika.

 

XP Deus 2 na stanie
 

Opinia.

 

Moim zdaniem mamy zupełnie nowy, innowacyjny model wykrywacza metali, któremu inni producenci będą w stanie dorównać nie wcześniej niż w ciągu tej dekady. A prości poszukiwacze skarbw będą mogli na nowo odkryć swoje dawne miejsca dzięki mocy i łatwości użytkowania nowego wykrywacza metali XP Deus 2.

Autor: Aleksander Miszczenko

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
    Zły           Dobry