Quest X10 Pro Wodoszczelny

Quest X10 Pro Wodoszczelny

Quest X10 Pro Wodoszczelny

  • Kod produktu: Quest X10 Pro Wodoszczelny
  • Dostępność: Brak w magazynie
  • 1.169,00zł


Wykrywacz metali Quest X10 Pro Wodoszczelny

Nowy, wodoszczelny do 3 metrów, wykrywacz metali Quest X10, od amerykańskiego producenta Quest Metal Detectors. Jedna z najnowocześniejszych i najbardziej funkcjonalnych czujek w klasie niedrogich urządzeń. Wszystkie rodzaje znalezisk - historyczne, militarne, biżuteria, meteoryty. Nowoczesny design, doskonała czułość i głębokość detekcji, szybkie przetwarzanie sygnału, łatwa konfiguracja, obsługa słuchawek bezprzewodowych. Quest X10 jest naprawdę łatwy do opanowania, wystarczy go podłączyć i już można działać. Mimo to, możliwości wykrywacza są znacznie lepsze niż jego konkurentów.
Quest X10 wykorzystuje klasyczną, dla większości wykrywaczy metali naziemnych, technologię VLF. Częstotliwość robocza 8 kHz. Nadaje się do każdego rodzaju poszukiwań i znalezisk o dowolnej wielkości. Wykrywacz metali jest równie łatwy do znalezienia wieżyczki czołgu, skarbu, drobnych monet, pierścionków i innej biżuterii. Zmienna dyskryminacja Quest X10 pozwala na wykluczenie niepożądanych znalezisk żelaza. Wykrywacz metali posiada łącznie 4 gotowe programy do wyszukiwania - All Metals, tryb Coins, tryb Jewellery (wyszukiwanie na plaży), program Custom (możliwość dostosowania do własnych potrzeb). Quest X10 posiada prosty, intuicyjny interfejs sterowania, którego opanowanie zajmuje tylko kilka minut.
Które znalezisko znajduje się pod cewką, dowiesz się, zanim zaczniesz kopać. Wielotonowa reakcja dźwiękowa, niski ton dla znalezisk żelaznych, średni i wysoki ton dla znalezisk nieżelaznych. Skala graficzna, na której wszystkie metale podzielone są na segmenty. Ale głównym pomocnikiem w identyfikacji znaleziska jest VDI (duże cyfry na środku wyświetlacza) - numeryczne oznaczenie rodzaju metalu. Wykrywacz metali z VDI daje przewagę nad innymi, które tej funkcji nie posiadają.
Quest X10 wykorzystuje statyczny tryb pinpointingu, aby precyzyjnie zlokalizować środek znaleziska. Aktywacja tego trybu (osobny przycisk na panelu sterowania, dla szybkiego dostępu) umożliwia odkopanie nawet najmniejszych znalezisk za pierwszym razem.
Co odróżnia X10 od budżetowych detektorów innych producentów? Wraz z pojawieniem się serii Quest X, firma Quest Metal Detectors zmieniła wymagania stawiane wszystkim tanim wykrywaczom metali. W swojej kategorii Quest X10 jest najbardziej zaawansowanym i funkcjonalnym urządzeniem do wyszukiwania. Ground Balance, VDI, szybkie przetwarzanie sygnału, pinpointing, duży podświetlany kontrastowy ekran, wbudowana latarka, akumulator z możliwością ładowania przez USB, cewka DD w zestawie, ochrona przeciwdeszczowa, a mimo to wykrywacz waży mniej niż kilogram. Takiej kombinacji nie znajdziesz w żadnym innym wykrywaczu poza Quest X5 i Quest X10.
Kolejną cechą Quest X10 jest żerdź, którą można regulować, aby dopasować go do każdego wzrostu poszukiwacza. Pełnowymiarowy wysięgnik składa się z trzech części, ale w razie potrzeby środkowa część może zostać wyeliminowana, a całkowita wysokość wykrywacza metalu może zostać znacznie zredukowana. Skrócona wersja wykrywacza jest przydatna podczas poszukiwań w ciasnych pomieszczeniach na strychach, w dołach, tunelach. Istnieje możliwość regulacji odległości między podłokietnikiem a blokiem dla różnych długości ramion - jednostka sterująca może być przesuwana na drążku.
Specjalna, rowkowana powłoka na kierownicy zapobiega ślizganiu się dłoni, łatwa do czyszczenia z brudu. Wodoodporność Quest X10 - nie boi się deszczu, można myć pod bieżącą wodą. Cewka wykrywacza metali jest wodoodporna i pozwala na pełne zanurzenie pod wodą.
Jednostka sterująca Quest X10 jest zabezpieczona przed wstrząsami w konturze. Ekran jest chroniony przez miękką obwódkę. Z tyłu jednostki sterującej znajduje się grill głośnika, gniazdo 3,5 mm do podłączenia słuchawek przewodowych, gniazdo cewki oraz latarka oświetlająca obszar poszukiwań.
Wykrywacz metali zasilany jest z wbudowanej baterii. Ładowanie z dowolnego gniazda USB lub powerbanku. Czas pracy ciągłej na baterii 19-20 godzin. Waga detektora w stanie roboczym 945 gramów. Cewka eliptyczna OEM 9,5 DD (Double-D).

Jaka jest różnica między Quest X10 a Quest X5.  Istnieje możliwość dostosowania tonu progowego, profesjonalna funkcja, która poprawia dokładność dyskryminacji. Zmienna reakcja na dźwięk. Do tego specjalny tryb Pitch, który sprawia, że odpowiedź dźwiękowa staje się dynamiczna, w zależności od sygnału - jeśli znajduje się na powierzchni, sygnał jest głośny, jeśli znajduje się głęboko, sygnał jest cichszy.

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
    Zły           Dobry