Minelab X-Terra Pro

Minelab X-Terra Pro

Minelab X-Terra Pro

  • Marka:Minelab
  • Kod produktu: Minelab X-Terra Pro
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.579,00zł


Minelab X-Terra Pro

Legenda powraca! Tak można nazwać niespodziewane pojawienie się na rynku wykrywaczy metali Minelab X-Terra Pro. Wcześniej przez ponad dekadę wykrywacze metali Minelab X-Terra 305, 505 i 705 były chyba najpopularniejszymi modelami z podstawowej i średniej cenowej kategorii. Nowy X-Terra okazał się znacznie bardziej zaawansowany niż jego poprzednie wersje. On bazuje na nowej platformie Minelab Equinox, o czym świadczy wizualne podobieństwo i kompatybilność cewek. Wszystkie cewki Equinox pasują do X-Terra Pro, ale nie odwrotnie. Wykrywacz metali działa na częstotliwości 5,8,10 i 15 kHz (PRO-SWITCH™), plus tryb wyszukiwania głębi VCO. Oznacza to, że możesz skutecznie wyszukiwać zarówno małe, jak i duże obiekty bez zmiany cewek, wystarczy wybrać potrzebną częstotliwość w ustawieniach. Trzy fabryczne programy wyszukiwania – „Park”, „Pole” i „Plaża” pomogą początkującym szybko opanować wykrywacz.

 

Teraz wykrywacz metali stał się całkowicie wodoodporny, można go zanurzyć w wodzie na głębokość do 5 metrów. Posiada również wbudowaną latarkę i wibracje w rękojeści do cichego wyszukiwania. Eliptyczna cewka V12X™ DD zapewnia wygodne przeszukiwanie obszarów z dużą ilością zanieczyszczeń. Ponadto wykrywacz ma regulację prędkości odzyskiwania od 1 do 3. Oznacza to, że podobnie jak w profesjonalnych wykrywaczach metali, regulując prędkość odzyskiwania, można dostosować wykrywacz metali w zależności od warunków wyszukiwania, zwiększając jego skuteczność w obszarach zaśmieconych żelazem. Możliwe jest również podłączenie słuchawek bezprzewodowych Minelab ML80. Ponadto Minelab X-Terra pro ma trzy opcje strojenia do gruntu: Auto, Manual, Tracking. Wbudowany wydajny akumulator litowo-jonowy oraz niewielka waga (tylko 1,3 kg) sprawiają, że wybór na korzyść nowego Minelab X-Terra Pro jest oczywisty.

 

Podsumowując, można powiedzieć, że w cenie wykrywacza metali dla początkujących otrzymujesz wykrywacz posiadający wszystkie funkcje charakterystyczne dla profesjonalnych wykrywaczy metali. Plusem jest doskonała jakość wykonania firmy Minelab.

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
    Zły           Dobry