Minelab GO-FIND 44

Minelab GO-FIND 44

Minelab GO-FIND 44

  • Kod produktu: Minelab GO-FIND 44
  • Dostępność: Brak w magazynie
  • 949,00zł


Minelab GO-FIND 44 to średniej klasy wykrywacz metali z budżetowej linii wykrywaczy metali renomowanej australijskiej firmy, która jest pionierem w nowoczesnych innowacjach takich jak synchronizacja smartfonów.

 

Krótki opis.

 

Wykrywacz Minelab GO-FIND 44 jest zaprojektowany tak wygodnie i przejrzyście, że nawet dziecko może go rozgryźć. Na dużym ekranie, w zależności od przewodności, wyświetlane są obrazy obiektów pod cewką. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla początkującego użytkownika. Pod ekranem po lewej stronie znajduje się wskaźnik Bluetooth, trochę dalej po prawej przyciski do regulacji poziomu czułości wykrywacza metali, pośrodku znajduje się przycisk do włączania / wyłączania trybu wyszukiwania statycznego namierzania. Powyżej znajduje się przycisk „FIND”, który służy do przełączania między trzema fabrycznie zainstalowanymi programami. Po prawej stronie znajdują się przyciski regulacji głośności i wskaźnik podświetlenia ekranu. Cechą charakterystyczną tego wykrywacza metali jest również obecność nad ekranem wskaźnika LED jakości znalezisk skarbów. Czerwone lub zielone wskaźniki pomagają określić, co znajduje się pod cewką, gruzem lub cennym znaleziskiem. Oczywiście jest to całkowicie arbitralne i zarazem całkowicie nieodpowiednie do poszukiwania starożytności. Minelab GO-FIND 44 posiada trzytonową słyszalną identyfikację obiektu. Metale o niskiej przewodności takie jak żelazo brzmią nisko, metale o średnim przewodnictwie takie jak aluminium i złoto brzmią w tonie średnim, a metale o wysokiej przewodności takie jak miedź brzmią wysoko.

 

Zalety.

 

Podobnie jak inne wykrywacze metali z serii Go Find „44” jest wyposażony w lekkie i kompaktowe żerdzie wykonane z odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego. Dzięki temu waga urządzenia to nieco ponad kilogram, co uderzająco wyróżnia je na tle najbliższych konkurentów. Podczas opracowywania tych żerdzi Minelab porzucił klasyczny projekt w kształcie litery S i wyprostował go w tak zwanej wersji „amerykańskiej”, co zmniejszyło rozmiar montowanego detektora do50 cm. Moim zdaniem również udane rozwiązanie zastosowano ze składaną rączką sterownika, która pozwala na osiągnięcie jeszcze większej zwartości. Wygodny i elastyczny podłokietnik bezpiecznie mocuje przedramię, umożliwiając prowadzenie długich i intensywnych poszukiwań.

 

Cewka.

 

Cewka 10'' pozwala uchwycić dość duży obszar, co pozytywnie wpływa na jakość i ilość znalezisk. Wykrywacz ten został wykonany w technologii Mono i posiada innowacyjny prostokątny kształt.

 

Blok sterujący.

 

Jednostka sterująca wykonana została z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na uderzenia, a panel przedni z pleksi odpornej na uszkodzenia mechaniczne. Detektor metali jest zasilany czterema bateriami rozmiaru AA (baterie do latarek). W razie potrzeby możliwe jest użycie odpowiedników akumulatorowych. Myślę, że ten wykrywacz metali stanie się poważnym konkurentem dla budżetowych modeli wykrywaczy metali amerykańskiej firmy Garrett.

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
    Zły           Dobry