Minelab GO-FIND 22

Minelab GO-FIND 22

Minelab GO-FIND 22

  • Kod produktu: Minelab GO-FIND 22
  • Dostępność: Brak w magazynie
  • 669,00zł


Minelab GO-FIND 22 to młodszy model serii GO-FIND, który został opracowany przez australijską firmę Minelab w 2018 roku. Inżynierowie tworząc ten wykrywacz, kierowali się przede wszystkim początkującymi poszukiwaczami.

I wykonali swoją pracę! Ostateczna cena produktu zachwyci nie tylko początkujących, ale także zaskoczy już „wytrawnych” kopaczy. Będąc konkurentem dla wszystkich znanych „ACE” i „Fisher”, Minelab GO-FIND 20  ma swoje wady i zalety. Cechą charakterystyczną całej linii GO-FIND jest ciekawa konstrukcja, kompaktowość i jednoczęściowa konstrukcja całego urządzenia.

Kupując to urządzenie, w jego zestawie otrzymasz 2 programy wyszukiwania i dyskryminator, regulację głośności oraz gniazdo słuchawkowe. Na wyświetlaczu znajdują się 4 ikonki, które przykładowo wskazują metal znajdujący się w glebie.

Waga urządzenia to 1kg. Częstotliwość urządzenia wynosi 7,7 kHz. Głębokość wykrywania: do 25 cm dla monet, 40 cm dla hełmu wojskowego i do 75 cm dla dużych obiektów. Zasilany 4 bateriami lub akumulatorem AA. Długość urządzenia regulowana od 55 do 130 cm.

W efekcie mamy dość ciekawe urządzenie o unikalnej konstrukcji i designie, które zajmuje swoje miejsce wśród wszystkich wykrywaczy metali. Jego zalety to zwartość, niewielka waga, wodoodporna cewka i łatwość użycia.


 

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
    Zły           Dobry