Minelab Equinox 600 + Słuchawki bezprzewodowe

Minelab Equinox 600 + Słuchawki bezprzewodowe

Minelab Equinox 600 + Słuchawki bezprzewodowe

 • Kod produktu: Minelab Equinox 600
 • Dostępność: Na stanie
 • 3.699,00złFirma Minelab w tym roku wydała zupełnie nowy model wykrywacza metali, który zdominował każdego swojego konkurenta prawie we wszystkich kategoriach i cechach. Do tego cena wykrywacza zadowoli każdego poszukiwacza skarbów. Equinox 600 jest pierwszym wykrywaczem przyszłej serii detektorów Minelaba. Minelab zamierza dokończyć opracowanie tego modelu pod koniec roku. Nowy wykrywacz ma stać się najlepszy wśród konkurentów z pomocą nowych technologii, dobrej dyskryminacji, wielofunkcyjności i niewysoką ceną na nowoczesnym rynku wykrywaczy. Wiele częstotliwości.Urządzenie pracuje na trzech częstotliwościach [5KHz], [10KHz] i [15KHz] dodatkowo wykrywacz posiada zupełnie nowy tryb Multi-IQ. Dzięki temu detektor może pracować jednocześnie na wszystkich tych częstotliwościach (co jest dla Equinox powodem do dumy). Główną przewagą Equinoxa 600 jest to że teraz może on wykryć więcej rzeczy znajdujących się na rożnych głębokościach niż inni konkurenci. Przy czym możliwości nowego ulepszonego trybu dyskryminacji pozwalają mu na identyfikację sygnału metali kolorowych, odróżniając je od metali czarnych i złomu. Dużo ustawień. Bardzo dobra dyskryminacja. Wykrywacz metali posiada 3 tryby, które można zmieniać w zależności od terenu [Park], [Pole] i [Plaża]. Każdy tryb będzie można dopasować pod swoje potrzeby. Maksymalna funkcjonalność i wydajność przy pracy na trudnym gruncie osiąga się za pomocą prostego interfejsu skali dyskryminacji, automatycznych bądź zmienianych przez użytkownika trybów ustawień i VDI. Wydajne przetwarzanie sygnału. Wygodny wyświetlacz. Producent oficjalnie potwierdził że w nowym Equinox będą umieszczone 2 procesory. Equinox wyróżnia się bardzo szybkim przetwarzaniem sygnału co udowodnił na oficjalnych testach. Jasność wyświetlacza może być dostosowywana - tak jak na telefonach. Dzięki żerdzi wykonanej z włókna węglowego waga nowego wykrywacza wynosi 1,3 kg. Cechuje się błyskawicznym czasem reakcji i inne cechy tego wykrywacza sprawiają że korzysta się z niego łatwo, lekko i z przyjemnością. Wodoodporność. Equinox 600 nie boi się wody. Można zanurzyć go na głębokość 3 metrów i dalej z niego korzystać. Wykorzystywana jest przewodowa technologia przekazywania sygnału, ponieważ bez przewodów żaden wykrywacz nie pracuje pod wodą. Akumulator zamontowany jest w rękojeści. Bateria nowego Equinoxa trzyma 10 godzin. Minelab planuje wspomóc ten wykrywacz dodatkowa żerdzią która będzie trzymać pomocniczy akumulator (power bank) dla dłuższej pracy detektora. Nawet kiedy urządzenie się rozładuje, to dalej można będzie pracować za pomocą energii z power banku (dodatkowego akumulatora). Własna DD cewka 11". Opakowanie wykrywacza Equinox 600 zawiera cewkę, której średnica wynosi 28 cm - klasyfikowaną do wymiarów średnich. Jest uniwersalna, zatem można nią pracować prawie we wszystkich warunkach.

* Częstotliwości 20 kHz and 40 kHz nie są dostępne jako pojedyncze częstotliwości dla modelu EQUINOX 600. Powyższy zakres częstotliwości pracy technologii Multi-IQ dotyczy zarówno modelu

EQUINOX 600 jak i 800. Wykres ma charakter wyłącznie poglądowy. Rzeczywiste poziomy czułości uzależnione są od rodzaju i wielkości obiektu, warunków podłoża i ustawień wykrywacza.

Główne cechy:

 • Gwarancja: 36 miesięcy
 • Waga całkowita: 1,34kg
 • 3 Tryby pracy: Park, Pole i Plaża
 • Częstotliwości pracy: Multi, 5kHz, 10kHz, 15kHz
 • Szybka i dokładna identyfikacja cyfrowa: od -9 do 40
 • Pełna dyskryminacja: 40 segmentów dyskryminacji wybiórczej
 • Tryb wieloczęstotliwościowy: Dla maksymalnych osiągów, oraz wiele trybów pojedynczej częstotliwości
 • Zwarta, ergonomiczna i lekka konstrukcja: Zapewniająca wielogodzinne sesje poszukiwawcze bez zmęczenia
 • Bezprzewodowa łączność audio: Kompatybilność z ultra-szybkim przesyłem audio za pośrednictwem modułu WM 08 lub słuchawek Fast aptX™ Low Latency / Bluetooth
 • Wodoszczelność: Wykrywacze serii EQUINOX są w pełni wodoszczelne do głębokości 3m, co umożliwia ich stosowanie na Plaży, w strefie przyboju, pod wodą, w rzekach, strumieniach i jeziorach
 • 6 programowalnych przez użytkownika profile szukania: Każdy tryb fabryczny posiada 2 profile szukania, których parametry może ustawić użytkownik.

EQUINOX FAQ

 

 1. Czy są na rynku inne wykrywacze, które JEDNOCZEŚNIE pracują na wielu częstotliwościach?

Nie, wykrywacze Minelab Equinox jako jedyne na świecie posiada technologię Multi-IQ, która zapewnia optymalne wykrywanie każdego metalu i doskonałą identyfikację, niezależnie od głębokości.

 1. Czy, aby korzystać z pełnego zakresu częstotliwości, konieczne jest dokupienie dodatkowych cewek lub innych akcesoriów? Nie, wykrywacze Minelab Equinox posiadają wbudowany tryb wieloczęstotliwościowy Multi-IQ, który skanuje ziemię jednocześnie wieloma częstotliwościami.

 1. Czy wykrywacz Equinox jest wodoszczelny? Tak, wykrywacze Minelab Equinox są w pełni wodoszczelne do 3m i można je całkowicie zanurzyć pod wodą. Nie wymagają dodatkowych akcesoriów jak np. antena, osłona, zatyczka. Aby w pełni korzystać z wodoszczelności, należy kierować się zasadami zawartymi w instrukcji.

 1. Czy konieczne jest ładowanie akumulatora cewki w wykrywaczu Equinox? Nie, cewki wykrywaczy Equinox nie posiadają oddzielnego zasilania (akumulatora), w związku z czym nie ma konieczności przerwania poszukiwań w przypadku jego rozładowania.

 1. Mam dość słaby wzrok. Jakiej wielkości jest wyświetlacz w wykrywaczu Equinox? Wyświetlacz z funkcją podświetlania w wykrywaczu Equinox jest bardzo duży, jego przekątna wynosi 86mm (60x63mm). Dla porównania, przekątna wyświetlacza w wykrywaczu XP Deus wynosi zaledwie 58mm (47x35mm).

 


W zestawie:

 • Wykrywacz metali.
 • Słuchawki bluetooth.
 • Cewkę 11 cali DD.
 • Osłonę cewki.
 • Osłonę wyświetlacza z polskim opisem.
 • Kabel USB.
 • Ładowarka.
 • Instrukcje obsługi po polsku, dowód zakupu i kartę gwarancyjną.
 • Komplety śrub do montażu cewki

Gwarancja:

 • 36 miesięcy (3 lata)

Wyprodukowano w:

Malezji

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
    Zły           Dobry