Quest X5

Quest X5

Quest X5

  • Kod produktu: Quest X5
  • Dostępność: Na zamówienie
  • 929,00zł


Wykrywacz metali Quest X5

Wykrywacz metali Quest X5, to nowy produkt amerykańskiego producenta Quest Metal Detectors. Niedrogie uniwersalne urządzenie do poszukiwania szerokiej gamy znalezisk - historycznych, militarnych, biżuterii, meteorytów. Wykrywacz metali posiada wszystkie niezbędne funkcje, a nawet więcej, gotowe programy wyszukiwania, nowoczesny design, doskonała czułość i głębokość wykrywania, szybkie przetwarzanie sygnału, łatwa konfiguracja. Quest X5 jest naprawdę łatwy do opanowania, włączasz go i już jesteś na dobrej drodze.
Quest X5 wykorzystuje klasyczną, dla większości wykrywaczy metali naziemnych, technologię VLF. Częstotliwość pracy wynosi 8 kHz. Nadaje się do każdego rodzaju poszukiwań i znalezisk o dowolnej wielkości. Wykrywacz metali jest równie łatwy do znalezienia wieżyczki czołgu, skarbu, pojedynczej małej monety lub pierścienia. Zmienna dyskryminacja Quest X5 pozwoli Ci odciąć niechciane żelazne znaleziska. Wykrywacz posiada w sumie 3 gotowe do przeszukiwania programy - All Metal, Coin mode i Jewel mode (wyszukiwanie na plaży). Quest X5 posiada prosty, intuicyjny interfejs sterowania. Opanowanie obsługi wykrywacza metalu zajmuje tylko kilka minut.
Co znajdziesz pod cewką, możesz wiedzieć o tym przed kopaniem. Wielotonowa reakcja dźwiękowa, niski ton dla metali żelaznych, średni i wysoki dla znalezisk żelaznych. Skala graficzna, na której wszystkie metale podzielone są na segmenty. Ale głównym pomocnikiem w identyfikacji znaleziska jest VDI (duże cyfry na środku wyświetlacza) - numeryczne oznaczenie rodzaju metalu. Wykrywacz metali z VDI daje przewagę nad innymi, które tej funkcji nie posiadają.
Tryb pinpoint jest wykorzystywany w wykrywaczu metali do dokładnego wykrywania środka znaleziska. Jego aktywacja (osobny przycisk na panelu sterowania dla szybkiego dostępu) umożliwia wykopanie nawet najmniejszych znalezisk już za pierwszym podejściem.
Co odróżnia X5 od budżetowych detektorów innych producentów? Wraz z pojawieniem się serii Quest X, firma Quest Metal Detectors zmieniła wymagania stawiane wszystkim tanim wykrywaczom metali. W swojej kategorii Quest X5 jest najbardziej zaawansowanym i funkcjonalnym urządzeniem do wyszukiwania. Ground Balance, VDI, szybkie przetwarzanie sygnału, pinpointing, duży podświetlany kontrastowy ekran, wbudowana latarka, akumulator z możliwością ładowania przez USB, cewka DD w zestawie, ochrona przeciwdeszczowa, a mimo to wykrywacz waży mniej niż kilogram. Takiej kombinacji nie znajdziesz w żadnym innym wykrywaczu poza Quest X5 i Quest X10.
Kolejną cechą Quest X5 jest żerdź, którą można dostosować do każdego wzrostu osoby szukającej. Pełnowymiarowa żerdź składa się z trzech części, ale w razie potrzeby środkowa część może zostać wyeliminowana, a całkowita wysokość wykrywacza metalu może zostać znacznie zredukowana. Skrócona wersja wykrywacza jest przydatna podczas poszukiwań w ciasnych pomieszczeniach na strychach, w dołach, tunelach. Istnieje możliwość regulacji odległości między podłokietnikiem a blokiem dla różnych długości ramion - jednostka sterująca może być przesuwana na drążku.
Żebrowana powłoka na kierownicy eliminuje ślizganie się dłoni i jest łatwa do czyszczenia z brudu. Ochrona przed wodą Quest X5 - nie boi się deszczu, można myć pod bieżącą wodą. Cewka wykrywacza metali jest wodoodporna i pozwala na pełne zanurzenie pod wodą.
Jednostka sterująca Quest X5 jest chroniona przed wstrząsami na obrysie. Ekran jest chroniony przez miękką obwódkę. Z tyłu jednostki sterującej znajduje się grill głośnika, gniazdo 3,5 mm do podłączenia słuchawek przewodowych, gniazdo cewki oraz latarka oświetlająca obszar poszukiwań.
Wykrywacz metali zasilany jest z wbudowanej baterii. Ładowanie z dowolnego gniazda USB lub powerbanku. Czas pracy ciągłej na baterii 19-20 godzin. Waga detektora w stanie roboczym 945 gramów. Cewka eliptyczna OEM 9,5 DD (Double-D).

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
    Zły           Dobry