Quest Q60

Quest Q60

Quest Q60

  • Kod produktu: Quest Q60
  • Dostępność: Brak w magazynie
  • 2.999,00zł


Wykrywacz metali Quest Q60 to najwyższy model z linii Quest. Klasyczny wieloczęstotliwościowy wykrywacz metali na teleskopowym drążku z możliwością nurkowania do głębokości 5 metrów. Cechą charakterystyczną Quest Q60 jest jego cewka, która ma 13". Żaden inny detektor w standardowej konfiguracji nie posiada cewki tej wielkości.

Quest Q60, dzięki połączeniu pasma przenoszenia, szerokiej funkcjonalności, wieloczęstotliwościowości i możliwości nurkowania pod wodą, pozwala na poszukiwania w różnych miejscach w różnych warunkach. Dla klasycznego wyszukiwania wstępnie są ustawione 5 programy : park / pole / plaża / złoto / monety.

wykrywacz Quest Q60 wykorzystuje częstotliwości pracy 5kHz, 14kHz i 21kHz, które umożliwiają poszukiwanie zarówno dużych jak i małych przedmiotów w konwencjonalnej i wysoko zmineralizowanej glebie w środowisku o różnym stopniu zakłóceń elektromagnetycznych oraz przy ich braku.

Wykrywacz metali zasilany jest baterią polimerowo-litową 4000mAh. Ładowanie z  magnetycznego odpornego na korozję złącza USB.

Wykrywacz metali wyposażony jest w profesjonalne słuchawki bezprzewodowe. Można ich również używać jako słuchawek przewodowych w przypadku dużego zużycia baterii.

Detektor wyposażony jest w moduł bluetooth do komunikacji z Twoim smartfonem. Za pomocą telefonu komórkowego możesz zaktualizować firmware wykrywacza i korzystać z innych funkcji oprogramowania Quest.

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
    Zły           Dobry