Garrett Euro Ace

Garrett Euro Ace

Garrett Euro Ace

 • Kod produktu: Garrett Euro Ace
 • Dostępność: Na stanie
 • 1.799,00złLegendarny Garrett Euro Ace (Garrett ACE 350). Stworzony został na wszystkim znanej platformie ACE, ale znacznie zmodyfikowanej. Ten detektor zyskał prowadzącą pozycję w swojej klasie. Jest na średniozaawansowanym poziomie i niewiele mu brakuje do profesjonalnych wykrywaczy. Przyjrzyjmy się bliżej czym rożni się od poprzednich modeli.

 

kupić Garrett Euro Ace tanio

 

Zalety.

 

Pierwsze i najważniejsze jest to, że ACE Euro teraz posiada nową, eliptyczną DD-cewkę. Zastąpiła ona cewki zbudowanym zgodnie z mono technologią. W istocie DD-cewki to są dwie cewki nakładające się jedna na drugą. Wykorzystanie tej technologii pomogło znacznie zwiększyć głębokość i powierzchnię wykrywania celu, co z kolei bezpośrednio wpłynęło na liczbę znalezisk. Cewka okazała się na tyle udana, ze nie ma sensu dokupywać i zmieniać jej na inna. Zmiana cewki na nowa mało tego ze nie da większej głębokości wykrywania, to przeciwnie – może ją zmniejszyć i zdestabilizować działanie wykrywacza. Podsumowując można stwierdzić, że cewka tego wykrywacza metali jest doskonała, 10/10, brawo Garrett.

 

Garrett Euro Ace na stanie w sklepie

 

Druga różnica polega na zastosowaniu wyższej częstotliwości, co pozwoliło znacznie zwiększyć głębokość wykrywania celów o niskim przewodnictwie, takich jak złote monety i małe srebrne monety średniowieczne. Średnio, w porównaniu do poprzednich modeli, wzrost głębokości wykrywania wyniósł około 30%.

Sterowanie.

Panel sterowania nie różni się zbytnio od Ace 250. Są tylko dwie różnice. Po pierwsze, program ALL METAL nazywa się teraz ZERO. Druga różnica to wskazanie głębokości w centymetrach. Ci, którzy pracowali z poprzednimi modelami, wiedzą, że głębokość była tam wskazana w calach. Jednak jeśli korzystacie z amerykańskiego odpowiednika (GARRETT ACE 350), wtedy jego wskazanie nadal jest wyrażone w calach.

 

Garrett Euro Ace na stanie

 

Należy zauważyć, że wyposażenie wykrywacza metali Garrett Euro Ace jest znacznie bogatsze w porównaniu z poprzednimi modelami. W skład standardowego zestawu wchodzą: osłona elektroniki, oryginalne słuchawki Garrett z regulacją głośności oraz plecak transportowy z logotypem producenta.

 

Garrett Euro Ace kupić w sklepie

 

Polecamy wykrywacz metali Garrett Euro Ace zarówno początkującym, jak i zaawansowanym poszukiwaczom skarbów. Stosunek ceny do jakości produktu jest bardzo dobry, wykrywacz posiada naprawdę zachwycające parametry.

 


W zestawie:

 • Wykrywacz metali.
 • Instrukcja obsługi po polsku, dowód zakupu i karta gwarancyjna.
 • Słuchawki Garrett TreasureSound
 • Baterie AA x 4
 • Osłona elektroniki
 • Plecak Garrett
 • Płytę DVD
 
 • 24 miesiące

Wyprodukowano w:

USA

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
    Zły           Dobry