Garrett Apex

Garrett Apex

Garrett Apex

  • Kod produktu: Garrett Apex
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.599,00zł

Zestaw
Bez słuchawek bezprzewodowych MS-3
2.599,00zł
Ze słuchawkami bezprzewodowymi MS-3
2.949,00zł

 

Garrett wie, jak zaskoczyć. 15 lat po triumfalnym pojawieniu się na rynku pierwszych wykrywaczy metali z serii ACE w końcu pojawił się ich godny zamiennik, Garrett Ace Apex. Nie można powiedzieć, że w tym czasie firma nie wypuściła nowych produktów, wypuściła je, ale nie było to coś zupełnie nowego.

 

Garrett Ace Apex na stanie w sklepie

 

Zalety.

 

W przeciwieństwie do wszystkich poprzednich modeli Garretta Apex działa na czterech możliwych częstotliwościach jednocześnie (5, 10, 15, 20 kHz) lub na jednej z nich (jak w XP Deus), co znacznie rozszerza jego charakterystykę wyszukiwania i pozwala na efektywne wyszukiwanie na różnych typach gleb, w tym mocno zmineralizowanych. Ponadto, zmieniając częstotliwość, możesz maksymalnie wykorzystać jego możliwości podczas wyszukiwania różnych typów monet lub, jeśli nie chcesz się zbytnio przejmować, po prostu włączyć wieloczęstotliwość. Istnieje również możliwość podłączenia słuchawek bezprzewodowych, co znacznie upraszcza poszukiwania w lesie. Nowa cewka eliptyczna Viper 6 "x10" umożliwia wydajne wyszukiwanie nawet w bardzo zabrudzonych czarnym metalem obszarach.

 

Garrett Ace Apex kupić w sklepie Metaldetector.pl

 

Garrett zadbał również o dokładne dostrojenie do gruntu. Strojenie do gruntu ma teraz 175 wartości, takich jak At Max. Zaimplementowano również możliwość wyciszenia dźwięku czarnego żelaza w celu wygodniejszego wyszukiwania. Wykrywacz metali ma sześć wstępnie ustawionych trybów wykrywania oraz tryb namierzania. Duży, czytelny ekran pozwala bez wysiłku zobaczyć VDI znalezionego celu i wprowadzić dodatkowe ustawienia wykrywacza metali. Ważnym plusem będzie obecność wbudowanego akumulatora litowo-jonowego, który zapewnia pracę do 15 godzin. Za pomocą żerdzi teleskopowej producent postanowił nie wymyślać koła na nowo i zainstalował je z już wyprodukowanego wykrywacza metali Garrett At Max.

 

Układ sterowniczy.

 

Wykrywacz metalu Garrett Apex jest sterowany za pomocą ośmiu przycisków wygodnie umieszczonych na dole skrzynki sterowniczej. Na samym środku góry znajduje się przycisk „MENU”. Po obu jej stronach znajdują się przyciski do poruszania się po skali przewodności. Nieco poniżej przycisku, który odpowiada za włączanie i wyłączanie Pinpointera. W lewym górnym rogu znajduje się przycisk do włączania i wyłączania urządzenia, a pod nim przycisk odpowiadający za włączenie funkcji „IRON AUDIO”. W prawym górnym rogu znajduje się przycisk odpowiadający za regulację strojenia do gruntu, a pod nim przycisk potwierdzenia / anulowania.

 

Garrett Ace Apex na stanie w sklepie

 


W zestawie:

  • Wykrywacz metali.
  • Cewkę DD Viper wraz z osłoną.
  • Kabel USB do ładowania
  • Instrukcje obsługi po polsku, dowód zakupu i kartę gwarancyjną.

Gwarancja:

  • 24 miesiące

Wyprodukowano w:

USA

Zestaw
Słuchawki Bez słuchawek bezprzewodowych MS-3

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
    Zły           Dobry