Garrett Ace 300i

Garrett Ace 300i

Garrett Ace 300i

 • Kod produktu: Garrett Ace 300i
 • Dostępność: Na stanie
 • 1.549,00zł


Wykrywacz metali Garrett Ace 300i


Opinia i charakterystyka wykrywacza metali Garrett ACE 300i

Cóż, nastała godzina, w której moralnie, ale nie technicznie przestarzała, „250” została zastąpiona nowszym modelem wykrywacza metali Garrett Ace 300i. Nawiasem mówiąc, dodano tylko „i” w nazwie (czyt. „International”), po to, aby nie obejmowała nie tylko Stany Zjednoczone. Garrett to poważna firma, więc nie chciała po prostu przemianować swojej marki tak, jak robi to konkurencja. Zatem nowy model otrzymał również szereg istotnych ulepszeń poprawiających wydajność urządzenia oraz poprawiających efektywność i komfort wyszukiwania. Przyjrzyjmy się bliżej tym ulepszeniom.

 

kupić Garrett Ace 300i tanio

 
 1. Rozmiar cewki zwiększył się. Teraz, zamiast cewki 6,5 x 9", nowy wykrywacz metali ma koncentryczną cewkę PROformance 7x10". W konsekwencji zwiększyła się również głębokość wykrywania.
 2. Ulepszone mocowanie żerdzi teleskopowej. Żerdź teleskopowa zawiera zaciski dokręcane, takie jak w droższych modelach. Zgadzam się, Może i jest to drobiazgiem, ale każdy produkt wysokiej jakości składa się właśnie z takich drobiazgów.
 3. Dodano nową opcję − przesunięcie częstotliwości. Zrobiono to w celu wygodnej obsługi kilku wykrywaczy metali w pobliżu. Oznacza to, że jeśli wykrywacz metalu pracujący obok Ciebie powoduje zakłócenia, możesz zmienić częstotliwość swojego Garrett Ace 300i i kontynuować dalsze wyszukiwanie bez zakłóceń. Ta opcja może być również użyta do nieznacznego zwiększenia głębokości poprzez zmniejszenie lub zwiększenie częstotliwości wyszukiwania detektora.
 4. Częstotliwość detektora zwiększono z 6,5 kHz do 8 kHz. To ulepszenie umożliwiło zwiększenie głębokości wyszukiwania drobnych przedmiotów, takich jak drogie denary Królestwa Polskiego i Wielkiego Księstwa Litewskiego.
 5. Dodano funkcję Digital Target ID (cyfrowej identyfikacji celu) − teraz równolegle z segmentami przewodzącymi.
 6. Liczba segmentów przewodzących dla metali żelaznych została zwiększona w porównaniu z „250” modelem..
 7. Standardowe wyposażenie zostało znacznie rozszerzone. Dodano słuchawki z regulacją głośności. Osłona cewki i osłona jednostki sterującej. Wcześniej musiałbyś to wszystko kupić, wydając co najmniej 150 zł. Teraz otrzymujesz wszystko za darmo.
 

Garrett Ace 300i kupić w sklepie

 

Zgodnie z oczekiwaniami Garrett wypuścił na rynek doskonały wykrywacz metali klasy podstawowej ze znacznie poprawioną wydajnością (w porównaniu ze starym modelem) i bogatym pakietem początkowym. Teraz, aby rozpocząć udane poszukiwania, wystarczy kupić tylko łopatę.

 

Garrett Ace 300i na stanie w sklepie

 

Garrett Ace 300i na stanie

 

W zestawie:

 • Wykrywacz metali.
 • Instrukcja obsługi po polsku, dowód zakupu i karta gwarancyjna.
 • Słuchawki Garrett Clear Sound.
 • Baterie AA x 4
 • Osłonę cewki
 • Osłona elektroniki

Gwarancja:

 • 24 miesiące

Wyprodukowano w:

USA

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
    Zły           Dobry