Fisher F75 11" DD

Fisher F75 11" DD

Fisher F75 11" DD

  • Kod produktu: Fisher F75 11" DD
  • Dostępność: Na zamówienie
  • 4.597,00zł


Wykrywacz metali Fisher F75 11" DD

Fisher F75 - to profesjonalny wykrywacz metali, który jest wygodny i ergonomiczny. Pozwoli ci z powodzeniem szukać skarbów i cennych przedmiotów zarówno w różnorodnej glebie, jak i w wodzie. F75 to ziemny wykrywacz metali, za pomocą którego można szukać zarówno na lądzie, jak i w płytkiej wodzie - jego cewka jest wodoodporna, ale jednostka sterująca nie.

 

Pomimo wielu ustawień urządzenie jest łatwe w obsłudze. Rzeczywiście, tylko jeden przycisk jest zainstalowany na jednostce elektronicznej, jeden potencjometr i spust. Włącz F75 i wyreguluj głośność jednym pokrętłem, które znajduje się pod łokietnikiem, z boku komory akumulatora. Na dole znajduje się głośnik, a z tyłu - gniazdo 6,35 mm, za pomocą którego można podłączyć słuchawki do wykrywacza metalu.

 

Fisher F75 kupić w sklepie

 

Wyświetlacz F75 zawiera wiele informacji i jest łatwy do odczytania. Z jego pomocą możesz sprawdzić ustawienia i stan wykrywacza metali, parametry i głębokość znalezionego celu oraz kontrolować proces wyszukiwania. W górnej części znajduje się siedmiosegmentowy dyskryminator, gdzie każdy segment odpowiada ID wykrytego celu. W centralnej części usytuowano cyfrowy wskaźnik przewodności znaleziska (target i.d.) w zakresie od 0 do 99. Po lewej stronie znajdują się dwie skale. DEPTH - pokazuje przybliżoną głębokość znaleziska oraz CONF - wiarygodność wykrycia znalezionego celu przez wykrywacz metali. Wskaźnik numeryczny, wielotonowy dźwięk i skala pewności pomogą Ci podjąć właściwą decyzję o wykopaniu wykrytego obiektu. Po prawej stronie wyświetlacza jest wskaźnik mineralizacji i zawartości magnetycznej gleby Fe3O4, a także trzysegmentowa skala BATT, która informuje o aktualnym naładowaniu źródeł prądu. Całą dolną część ekranu zajmuje lista funkcji, po których można poruszać się przyciskiem i dokonywać zmian wybranego parametru za pomocą potencjometru.

 

Ustawienia mineralizacji gleby są możliwe na dwa sposoby - w trybie ręcznym i automatycznym (Fastgrab). Tryb ręczny jest aktywowany przez spust, który należy nacisnąć od siebie. Jeśli pociągniesz ten spust na siebie, wykrywacz przełączy się w tryb namierzania, a wskaźnik głębokości do znalezienia zostanie wyświetlony na ekranie.

 

Fisher F75 na stanie w sklepie

 

Detektor umożliwia wyszukiwanie w trzech trybach: statycznym, dynamicznym i dyskryminacyjnym. Wykrywacz metali działa z częstotliwością 13 kHz. Przy tej częstotliwości roboczej F75 jest bardziej wrażliwy na małe przedmioty, co pomoże Ci w znalezieniu na plaży kolczyków ważących mniej niż gram, cienkich złotych łańcuszków i innej drobnej biżuterii. Szukając starożytności, nie przegapisz małej monety (łezka, boratynka, szeląg), fragmentów metali szlachetnych, cienkiej biżuterii. I to wszystko wykrywacz widzi nawet na dużych głębokościach, ponieważ przyczynia się do tego 13 kHz częstotliwość F75.

 

Fisher F75 jest wyposażony w wodoodporną cewkę DD Bi-Axial o wymiarach 11x7 cali, za pomocą której można przeszukiwać: plażę, słony piasek, strumienie i płytkie wody, płytką wodę morską. Ta cewka pozwoli Ci na przeprowadzenie głębokich poszukiwań i wyposaży Cię w dobre wyczucie pobliskich celów na każdej glebie, nawet wysokozmineralizowanej.

 

kupić Fisher F75 tanio

 

Montowany na solidnej trzyczęściowej żerdzi. Dokręcane zaciski zapewniają sztywność konstrukcji, a zasilacz umieszczony pod łokietnikiem (zawiera 4 baterie AA) zapewnia doskonałe wyważenie. Ta ergonomia sprawia wrażenie, że masz w dłoni bardzo lekkie urządzenie, za pomocą którego możesz długo szukać.

 

Fisher F75 to wykrywacz metali zdolny do rozwiązywania szerokiego zakresu zadań związanych z wyszukiwaniem. Dzięki bogatej funkcjonalności, szybkiej reakcji, dobrej czułości, niezrównanej ergonomii na pewno Ci się spodoba, spowoduje, że znajdziesz wiele rzadkich i cennych przedmiotów.

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
    Zły           Dobry