Fisher F44 11''

Fisher F44 11''

Fisher F44 11''

  • Kod produktu: Fisher F44 11''
  • Dostępność: Brak w magazynie
  • 1.769,00zł

11"
1.769,00zł
11" DD
2.249,00zł

Wykrywacz metali Fisher F44 11"

Fisher F44 z 11” eliptyczną cewką koncentryczną.

 

Fisher F44 to nowoczesny wykrywacz metali, który jest odpowiedni zarówno dla początkujących wyszukiwaczy, jak i tych, którzy mają już doświadczenie z wykrywaczem metali. Dzięki F44 możesz szukać zarówno na lądzie, jak i w wodzie: monety, skarby i cenne przedmioty.

 

Jeśli nagle podczas poszukiwań zacznie padać deszcz, nie będzie miało to znaczenia. Fisher F44 jest wykrywaczem metali na każdą pogodę. Z F44 nie trzeba też bać się poszukiwań w płytkiej wodzie, gdzie krople mogą przedostać się do jednostki sterującej. Kurz, brud czy wilgoć – nic nie zagrozi twojemu Fisherowi i nie uszkodzi części pod napięciem.

 

Fisher F44 jest zasilany dwiema bateriami AA, które wkładane są do kasety i umieszczane w centrali sterującej, po prawej stronie. Podczas gdy zasilanie innych wykrywaczy metali składa się z 4 lub większej ilości baterii, dzięki temu wydasz mniej na zakup baterii do wykrywacza metali niż Twoi koledzy. Do F44 można również używać akumulatorów - urządzenie działa na nich tak samo dobrze, jak na bateriach.

 

Fisher F44 kupić w sklepie

 

Wykrywacz metali Fisher F44 został wyposażony w duży ekran, na którym można zobaczyć ustawienia urządzenia, informacje o znalezionym obiekcie oraz stan wykrywacza. Pośrodku wyświetlacza znajduje się identyfikator celu, wyświetlany dużymi cyframi. Powyżej ulokowano dziewięciosegmentowy dyskryminator. Po prawej stronie znajduje się lista pięciu trybów wyszukiwania, a na dole wskaźnik baterii. Po lewej stronie identyfikatora celu są dwie skale: górna pokazuje głębokość znalezionego celu, a dolna - poziom mineralizacji gleby. Jeszcze dalej po lewej stronie znajduje się menu, u dołu którego jest wskaźnik włączenia podświetlenia ekranu. Na przednim panelu jednostki sterującej znajduje się sześć przycisków sterujących wykrywaczem metali i przycisk zasilania. Dogodne rozmieszczenie elementów sterujących pozwoli na łatwe dostrojenie F44, a także dostosowanie ustawień podczas wyszukiwania. Jeśli zdecydujesz się użyć słuchawek, to gniazdo (3,5 mm) do ich podłączenia będzie na dole urządzenia po lewej stronie.

 

Aby zapewnić głębokie wyszukiwanie, dokładniejsze wykrywanie celu i stabilną pracę, Fisher F44 umożliwia ustawienie mineralizacji gleby. Aby to zrobić, wystarczy nacisnąć przycisk GG podczas podnoszenia i opuszczania cewki, aż wartość będzie stabilna. Więc w trybie automatycznym będziesz mógł zrobić ustawienia mineralizacji gleby, która wpływa na działanie detektora.

 

Fisher F44 jest sprzedawany z 11-calową wodoodporną eliptyczną cewką. Ta duża cewka w połączeniu z uniwersalną częstotliwością roboczą 7,69 kHz zapewnia najgłębsze możliwe wyszukiwanie. Dzięki F44 znajdziesz monety i cenne przedmioty, których nie zobaczą inne wykrywacze. Pamiętaj, Fisher F44 zaakceptuje cewki z niższych modeli: F11 i F22.

 

Fisher F44 na stanie w sklepie

 

Blok sterujący Fisher F44 jest montowany na żerdzi w kształcie litery S. Można łatwo złożyć w kilka minut, ponieważ składa się tylko z trzech części, które są połączone ze sobą zatrzaskiem i zaciskiem dokręcanym. Waga wykrywacza metali F44 to około 1 kg. Fisher osiąga ją dzięki lekkiej, ale niezawodnej żerdzi oraz nowoczesnym i wydajnym obwodom elektronicznym.

 

Wykrywacz metalu Fisher F44 nie pozostawi Cię bez znalezisk. Przecież łączy w sobie wszystkie nowoczesne rozwiązania znanego producenta wykrywaczy metali, co pozwoli na znalezienie monet, biżuterii i artefaktów w miejscach, w których inne wykrywacze metali nie dały rady. W przypadku F44, niezależnie od warunków wyszukiwania, wynik zawsze będzie pozytywny.

Cewka
Cewka 11"

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
    Zły           Dobry