Fisher F22 9"

Fisher F22 9"

Fisher F22 9"

  • Kod produktu: Fisher F22 9"
  • Dostępność: Brak w magazynie
  • 1.199,00zł

9''
1.199,00zł
11'' DD
1.689,00zł

Wykrywacz metali Fisher F22 9"

Fisher F22 (w zestawie z ceweką koncentryczną 9").

 

Fisher F22 to wykrywacz metali znanej firmy, który posiada wszystkie funkcje niezbędne do wygodnego wyszukiwania. Jest łatwy do nauczenia i obsługi, co pozwala szybko zrozumieć F22 i wykopywać nim tylko przyjemne znaleziska, niezależnie od warunków pogodowych.

 

Kiedy zwykłe wykrywacze metali nie działają już podczas deszczu lub mokrego śniegu, to Ty i Twój Fisher F22, bez obawy o elektronikę urządzenia, macie możliwość kontynuacji ekscytującego poszukiwania wartościowych przedmiotów. Jest to możliwe dzięki temu, że konstruktorzy Fisher F22 stworzyli go odpornego na warunki atmosferyczne, zatem nie musisz obawiać się rozpryskiwania wody na jednostkę elektroniczną. Fisher F22 przeważa nad innymi klasycznymi wykrywaczami naziemnymi, ponieważ możesz wyszukiwać nim w wodzie czy podczas deszczu, bez obawy o zachlapanie.

 

Inżynierowie Fisher wypróbowali kolejną innowację techniczną - zasilili wykrywacz metalu zaledwie dwoma bateriami AA. Teraz na zakup baterii do swojego F22 możesz wydać co najmniej o połowę mniej niż wydają właściciele innych wykrywaczy. Zmniejszenie liczby baterii sprawiło, że Fisher F22 stał się lekkim wykrywaczem metali. Wyszukiwanie za pomocą lekkiego wykrywacza sprawi, że dłoń będzie mniej zmęczona, a to z kolei zwiększy komfort poszukiwań. Dzięki lekkiemu i energooszczędnemu F22 możesz z łatwością spędzić cały dzień na odkrywaniu ciekawych i rzadkich przedmiotów.

 

Fisher F22 kupić w sklepie

 

Fisher F22 ma duży wyświetlacz LCD, który wygodnie wyświetla informacje o celu i ustawieniach. Zaledwie jeden rzut oka na ekran pozwoli łatwo dostrzec wszystkie interesujące Cię informacje. Na środku ekranu dużymi liczbami wyświetla się liczba przewodności znalezionego obiektu, tzw. VDI. U góry znajduje się 9-segmentowy wskaźnik, który wraz z VDI dostarcza kompletnych informacji o znalezionym celu. Po prawej stronie ekranu znajduje się lista programów wyszukiwania, z których można wybrać jeden program za pomocą przycisku TRYB. Po lewej stronie od liczby VDI znajduje się trójsegmentowa skala, która orientacyjnie wskazuje głębokość znalezionego obiektu. Dalej, po lewej stronie, znajduje się menu i wskaźnik baterii.

 

Fisher F22 jest dostarczany z 9-calową koncentryczną cewką w kształcie elipsy. Ponieważ cewka ma kształt elipsy, emitowane przez nią pole jest podłużne. Pozwala to na bardziej efektywne wyszukiwanie w obszarze, w którym cele są blisko siebie. Również ta konstrukcja cewki F22, w połączeniu z uniwersalną częstotliwością roboczą 7,69 kHz, zapewnia większą głębokość wykrywania w porównaniu ze standardowymi okrągłymi cewkami. Daje to przewagę nad wykrywaczami metali, które mają okrągłą cewkę koncentryczną.

 

Fisher F22 na stanie w sklepie

 

Rozpocznij wyszukiwanie z Fisherem F22, to takie proste. Włącz wykrywacz metalu. Wybierz jeden z czterech programów wyszukiwania. Ustaw głośność na akceptowalnym dla siebie poziomie. Dostosuj czułość. Rozpocznij wyszukiwanie. Nie ma potrzeby ustawiania strojenia do gruntu - F22 ma zadaną przez producenta wartość tego parametru.

 

Wykrywacz metali Fisher F22 jest montowany na lekkiej i wytrzymałej żerdzi, która składa się z trzech części. Montaż F22 jest łatwy, zajmuje zaledwie kilka minut. Połącz ze sobą trzy części, na dole wstępnie zamocuj cewkę, a na górze - podłokietnik i jednostkę sterującą. Wyreguluj żerdź do żądanej długości i zaciśnij zaciski do końca. Owiń przewód cewki wokół żerdzi i podłącz go do skrzynki sterowniczej. To wszystko, Fisher F22 jest gotowy do wyszukiwania. Stając się właścicielem nowoczesnego wykrywacza metali Fisher F22, możesz znaleźć cenne przedmioty, monety i skarby w każdych warunkach poszukiwań. Dobra głębokość wykrywania F22, niezwykła ergonomia, łatwość obsługi, energooszczędność i solidna konstrukcja sprawią, że poszukiwanie skarbów będzie wygodne i relaksujące.

Cewka
Cewka 9''

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
    Zły           Dobry