Fisher F11 7"

Fisher F11 7"

Fisher F11 7"

  • Kod produktu: Fisher F11 7"
  • Dostępność: Brak w magazynie
  • 959,00zł


Wykrywacz metali Fisher F11 7"

Fisher F11 w komplecie z cewką podstawową koncentryczną 7" (22,86 cm).

 

Fisher F11 to nowoczesny, prosty i funkcjonalny wykrywacz metali. Dzięki niemu możesz znaleźć zagubione monety, biżuterię, a nawet ukryte skarby. F11 nie jest trudny do zrozumienia i zarządzania – nie stracisz dużo czasu na jego opanowanie, a wkrótce będziesz mógł wykopać ciekawe znalezisko.

 

Wykrywacz metali Fisher F11 ma czytelny wyświetlacz o wysokim kontraście, który pokazuje aktualne ustawienia, informacje o znalezionym celu i stan naładowania baterii. Na przednim panelu znajduje się pięć przycisków dotykowych, za pomocą których można szybko zmienić program wyszukiwania, ustawić czułość, wyregulować dyskryminator oraz aktywować tryb namierzania. Oprócz pięciu przycisków sterujących na panelu przednim, po prawej stronie znajduje się przycisk zasilania. Dyskryminator F11 jest 7-segmentowy, a odbicie dźwiękowe jest czterotonowe, co pozwala dostrzec, z jakiego metalu lub stopu wykonano przedmiot. Aby zapobiec kopaniu szerokich dziur, użyj trybu precyzyjnego wykrywania środka celu (przycisk PP). Naciśnij i przytrzymaj przycisk namierzania, przesuń powoli cewkę nad wykrytym obiektem, aby wskazać lokalizację znaleziska.

 

Z tyłu panelu sterującego znajduje się głośnik, pokrywa baterii oraz złącze do podłączenia cewki. W lewej dolnej części urządzenia usytuowane jest gniazdo słuchawkowe o 3,5 mm, zamykane gumowym korkiem.

 

Fisher F11 został wyposażony w wodoodporną 7” koncentryczną cewkę. Chociaż cewka jest niewielka (o średnim rozmiarze), to jednak pozwoli Ci na poszukiwanie przedmiotów o dowolnej wielkości. Wykrywacz działa z częstotliwością 7,69 kHz – jest to częstotliwość uniwersalna, która zapewnia wysokiej jakości wyszukiwanie różnych celów na wysokiej głębokości.

 

Fisher F11 kupić w sklepie

 

Korzystając z Fishera F11 nie zmęczysz się zbytnio, gdyż urządzenie ma wyważoną konstrukcję i waży zaledwie 1 kg. Montaż wykrywacza metali nie będzie trudny:

 

1. Zamontuj uszczelki na żerdzi i przykręć cewkę plastikową śrubą.

 

2. Przymocuj blok sterujący i podłokietnik do górnej części żerdzi za pomocą stalowych śrub.

 

3. Połącz dolną, środkową i górną część konstrukcji w jedną całość.

 

4. Wyreguluj długość żerdzi i dokręć zaciski do oporu.

 

5. Owiń przewód wokół żerdzi i podłącz cewkę do urządzenia.

 

6. Włóż baterie do komory. Wszystko! Wykrywacz metali Fisher F11 jest gotowy do użycia.

 

Fisher F11 na stanie w sklepie

 

Dobre właściwości wyszukiwania i łatwość obsługi wykrywacza metali Fisher F11 zapewnią Ci ciekawe znaleziska, których możesz szukać zarówno na lądzie, jak i w płytkiej wodzie (cewka wykrywacza jest wodoodporna). Prosty i bezpretensjonalny w użyciu, Fisher F11 będzie odpowiedni dla każdego początkującego poszukiwacza skarbów!

 

Cechy urządzenia:

 

✓ Tryb namierzania.

 

✓ 3 programy wyszukiwania.

 

✓ 4-tonowa dźwiękowa identyfikacja celu.

 

✓ Regulacja czułości.

 

✓ Duży, czytelny ekran LCD.

 

✓ Wskaźnik głębokości i poziomu baterii.

 

✓ Zasilany jedną baterią 9V.

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
    Zły           Dobry